Įdomios asmenybės

Pagrindinis / Apie mus / Laisvalaikis / Įdomios asmenybės

foto

Susitikimas su Remigijumi Šimašiumi

2012 m. spalio 11 d. Jaunųjų teisininkų skyriaus būstinėje buvo apsilankęs Lietuvos Respublikos Teisingumo ministras Remigijus Šimašius. Kaip visi žinome, šis žmogus yra tikrai stipriai užimtas, tačiau maloniai sutiko prie puodelio kavos pasidalinti savo gyvenimiška patirtimi su studentais. Ministras maloniai atsakinėjo į studentų užduodamus pačius įvairiausius klausimus tiek apie politiką, tiek apie teisės mokslus tiek apie laisvalaikį. Susitikimo metu diskutavome pačiomis įvairiausiomis temomis, išklausydami tikrai naudingų patarimų, smagiai pasijuokėme iš linksmų ministro pasakojamų istorijų. Dar kartą dėkojame gerb.Remigijui Šimašiui už puikiai praleistą laiką bei atvirumą!


 

Susitikimas su Aušra Maldeikiene

Balandžio 26 d., 16 val. Mykolo Romerio universiteto I-409 auditorijoje įvyko susitikimas su docente, ekonomikos mokslų daktare, vadovėlių ir knygų autore Aušra Maldeikiene. Mūsų viešnia – ryški figūra Lietuvos ekonomikos padangėje. Baigusi Maskvos universitete politinės ekonomijos studijas ir aspirantūrą, paskutinį dešimtmetį išpopuliarėjo kaip žurnaliste, dirbo spaudos atstove Vilniaus banke, dabar dėsto Vilniaus universitete. 

Aušra Maldeikienė, itin garsėjanti savo aštriais komentarais televizijoje bei spaudoje, neretai negaili itin aštrios kritikos politikų bei kitų visuomenės veikėjų atžvilgiu, nevengia tieisiai ir atvirai kalbėti apie visuomenėje aktualias ekonomines bei socialines problemas. Neatsitiktitai ir seminaro MRU metu mūsų viešnia pasidalino įžvalgomis tema „Ar žinome, kokioje Lietuvoje norime gyventi?“  Aptarus pastarojo laikotarpio Lietuvos įvykius, buvo bandoma aiškintis, kokias turime galimybes kažką pakeisti ar nulemti.


Andrius MamontovasSusitikimas su Andriumi Mamontovu

Visuomet svarstei, kaip nebijoti rizikuoti ir išdrįsti daryti tai, ką iš tiesų nori? Kaip sėkmingai siekti užsibrėžto tikslo ir tapti savo srities profesionalu? Įdomu, su kokiais sunkumais susiduriama kūrybos kelyje? O gal turi kitų klausimų, kuriuos visada norėjai užduoti scenos virtuozui?

Į visus juos mielai atsakė ir su studentais jiems įdomiais klausimais bendravo bei patirtimi dalinosi dainų autorius ir atlikėjas Andrius Mamontovas. Susitikimas vyko balandžio 19 d. 16.30 val. Mykolo Romerio universiteto I-414 auditorijoje.


Arminas LydekaSusitikimas su Arminu Lydeka

2010 m. kovo 15 d. Mykolo Romerio universitete Jaunųjų teisininkų skyriaus kvietimu svečiavosi politologas, žinomas protokolo reikalavimų specialistas, knygos „Protokolo pagrindai“ autorius Arminas Lydeka. Susitikimo metu mūsų svečias aptarė etiketo taisyklių išmanymo svarbą, jų įstorinę kaitą bei mielai atsakinėjo į studentų klausimus. Susirinkusieji į paskaitą išgirdo daugybę profesionalių patarimų apie tai, kaip priimta elgtis oficialių ir neoficialių priėmimų metu, kaip dera ir nedera rengtis darbe, kas pirmas turi ištiesti ranką ar prisistatyi, jeigu susitinka skirtingų rangų asmenys ar kaip elgtis ištikus nepatogiai situacijai. Protokolo žinovas itin džiaugėsi susirinkusia auditorija teigdamas, jog sulaukė nemažai klausimų, į kuriuos atsakyti nebuvo lengva. Vadindamas mus naujaisiais savo draugais, Arminas Lydeka išreiškė viltį su studentais susitikti ir ateityje.


Algimantas CekuolisSusitikimas su Algimantu Čekuoliu

Pirmąją 2009 m. žiemos dieną Mykolo Romerio universiteto akademinė bendruomenė turėjo puikią progą susitikti su žinomu žurnalistu, keliautoju, rašytoju bei televizijos laidos vedėju Algimantu Čekuoliu. Kaip visada nuotaikingai nusiteikęs svečias itin gausiai susirinkusiai auditorijai skaitė šmaikščiai rimtą paskaitą tema „Paslėpti seksualinio viliojimo gestai ir judesiai“. Klausydamiesi A. Čekuolio įžvalgų apie tai, kodėl vyrai nešioja kaklaraiščius, o pagyvenusios moterys ima ryškiau dažytis lūpas, susirinkusieji tuo pat metu ir piktinosi, ir smagiai kvatojo. Perskaitęs paskaitą, mūsų svečias mielai atsakinėjo į pačius įvairiausius studentų klausimus, pateikdamas savitus, ne mažiau intriguojančius nei pati paskaita, atsakymus. LTD Jaunųjų teisininkų skyrius nuoširdžiai džiaugiasi paskaitoje sulaukęs ne tik Mykolo Romerio, bet ir Vilniaus universiteto studentų.