Kviečiame į Petro Leono akademijos uždarymo šventę

Pagrindinis / Kviečiame į Petro Leono akademijos uždarymo šventę

Kviečiame į Petro Leono akademijos uždarymo šventę

Štai ir baigėsi dar vieni mokslo metai Petro Leono akademijai. Visus mokslo metus daugiau nei šimtas piliečių galėjo savo žinias tobulinti teisinio švietimo sferoje. Jie susipažino su: teisės teorija, administracine ir administracinio proceso teise, tarptautine oro teise, civiline ir civilinio proceso teise, šeimos teise, baudžiamąja teise, pabėgėlių teise, tarptautine humanitarine teise, asmens duomenų apsauga, paveldėjimo teise, kriminologija, viktimologija, Europos Sąjungos teise, turizmo teise, detektyvo veikla, korupcijos teisiniu reglamentavimu ir praktiniu taikymu, darbo teise, neteisminiais konfliktų sprendimo būdais.
2018 m. gegužės 24 d. 13 val. Lietuvos Respublikos Vyriausybės rūmuose (Didžioji salė, 2 aukštas) kartu su partneriais: Lietuvos teisininkų draugija, Vilniaus universiteto Teisės fakultetu, Mykolo Romerio universiteto Teisės fakultetu įteiksime diplomus šimtui absolventų! Tai jau penktoji Petro Leono akademijos laida.
Daugiau nei 500 asmenų yra išklausė teisinio švietimo kursą Petro Leono akademijoje. Paskaitas skaitė geriausi Lietuvos dėstytojai iš Vilniaus universiteto ir Mykolo Romerio universiteto.

Jūsų laukia gyvos muzikos pasirodymai, gerbiami svečiai iš teisininkų bendruomenės. Programą paskelbsime netrukus!

Lauksime visų atvykstant. Norintys dalyvauti renginyje turi iš anksto pateikti savo vardą, pavardę el.p. ltd.jts@gmail.com iki gegužės 20 d.
Įleidžiami tik su asmens dokumentu.

Iki pasimatymo.

PLA-kvietimas-2018