Jaunieji teisininkai dalyvavo LiJOT padėkos vakare

Pagrindinis / Jaunieji teisininkai dalyvavo LiJOT padėkos vakare

Jaunieji teisininkai dalyvavo LiJOT padėkos vakare

2015 m. gruodžio 10 d. Vilniaus paveikslų galerijoje vyko kasmetiniai LiJOT apdovanojimai, kurių metu buvo pagerbti labiausiai jaunimui nusiteikę asmenys. Lietuvos teisininkų draugijos Jaunųjų skyriaus atstovai irgi dalyvavo šiame gražiame renginyje.
Jaunųjų teisininkų skyrius LiJOT veikloje dalyvauja nuo 2012 m. kaip nariai – stebėtojai.
Kasmetinio padėkos vakaro pagrindinis tikslas – padėkoti geriausių metų jaunimo įvykių iniciatoriams, jaunimo lyderiams ir asmenims, labiausiai nusipelniusiems jaunimui ir jaunimo organizacijoms. Nominacijų nugalėtojai tradiciškai buvo išrinkti 39–osios LiJOT Asamblėjos metu.
Metų jaunimo iniciatyva tapo Jaunųjų konservatorių lygos „Pilietiškumo mokykla“ – didžiausia, jau 10 metus vykstanti savivaldybių tarybų simuliacija Lietuvoje. Nominaciją atsiėmęs Jaunųjų konservatorių lygos atstovas Teodoras Žukas, dėkojo už pasitikėjimą ir džiaugėsi artėjančia „Pilietiškumo mokyklos“ finaline sesija Seime.
Už pastebėtą teigiamą pokytį Vilniaus regioninėje jaunimo politikoje Vilniaus jaunimo organizacijų sąjungos „Apskritas stalas“ pirmininkas Aistis Ramanauskas tapo 2015 metų jaunimo organizacijų lyderiu. A. Ramanauskas pabrėžė, kad praėję metai buvo labai darbingi ir intensyvūs, bei dėkojo visiems už tai, kad jaunimo balsas yra girdimas visuomenėje.
2015 metų jaunimo organizacijų partneriu Asamblėjos delegatai išrinko įmonę „OVC Consulting“ , kurie Padėkos vakare paminėjo, jog dirbti ir augti kartu su jaunimo organizacijomis visada yra smagu, o ambicingumo ir organizuotumo iš jaunų žmonių pasimokyti gali net ir verslo įmonės.
Metų ambasadore tapo Rūta Meškauskaitė – pirmoji atstovė, patekusi į OBESSU (Europos moksleivių sąjungos) tarybos valdybą. Savo padėkos kalboje ji žavėjosi Lietuvos moksleivių sąjunga, kuri padėjo užaugti ne vien jai, bet ir visos Lietuvos mokiniams.
2015 metų žmogumi, labiausiai nusipelniusiu jaunimui, išrinktas buvęs Švietimo ir mokslo ministras, dabartinis Seimo narys Gintaras Steponavičius. Kaip didžiausią jo nuopelną M. Zakarka paminėjo pagalbą įsteigiant neformalaus ugdymo krepšelį. Seimo narys pabrėžė, kad savo karjerą jis pradėjo būtent jaunimo organizacijose, bei džiaugėsi, jog LiJOT tapo verta pasitikėjimo organizacija.
Taip pat LiJOT Alumni sprendimu dar vienas apdovanojimas buvo įteiktas emocinės paramos tarnybos „Jaunimo linija“ direktoriui Pauliui Skruibiui už ilgalaikes pastangas atkreipti dėmesį į psichinę sveikatą.

Šaltinis http://lijot.lt/…/747-lijot-pad%C4%97kos-vakare-apdovanojim…

,,Labai džiaugiuosi matydama iniciatyvų jaunimą, kuris yra pavyzdys ir autoritetas kitiems jauniems žmonėms. Taip pat, gera žinoti, kad esame pastebėti valstybės institucijų ir sulaukiame dėmesio. Abipusiu bendradarbiavimu ir konstruktyviu dialogu galime ne tik išspręsti iškylančias jaunimo problemas, bet vystyti rezultatyvius jaunimo projektus. Džiugu, kad jaunimo lyderiai, asmenys, kurie padeda siekti bendro rezultato, bei jaunimo iniciatyvos yra įvertinamos ir apdovanojamos. Tikiu, kad šie gerieji pavyzdžiai įkvėps visus LTD JTS narius dar labiau įprasminti savo veiklą, ne tik išplėtoti esamus projektus, bet sukurti tokias iniciatyvas, kurių nebus galima nepastebėti” – įspūdžiais dalinosi valdybos narė Ernesta Pociūtė.

12375145_10154426906507564_645410612522153099_o